ISO 9001
Прагнення долучитися до європейських стандартів є визначальним зараз в нашій компанії. Підтвердженням наших слів є те, що нещодавно ми пройшли сертифікацію відповідності до стандартів ISO 90001. Так, наша компанія не є винятковою в цьому, проте, ми єдині, хто не забуває, що у нас в країні рівень доходів населення ще не досяг європейського рівня. Тому наше першочергове завдання - виробляти персональні комп’ютери європейської якості за доступними цінами.
developer_board
Найкращі комплектуючі
Для наших комп’ютерів ми намагаємось підібрати найкращі комплектуючі частини від світових брендів. Проте, не дивлячись на ім’я та спираючись на наш досвід, що все можливо, ми обов'язково проводимо первинне тестування для кожної комплектуючої частини окремо, на стендах. По завершенню перевірки, комплектуючі передаються працівникам з багаторічним досвідом, які безпосередньо збирають комп’ютер та проводять додатково тести за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
info_outline
Готовий комп'ютер
Багато хто може запитати: у чому перевага того, що я купую вже готовий комп’ютер, а не зберу його сам? А переваг тут декілька: ви отримуєте вже готовий до роботи комп’ютер, в якому всі комплектуючі частини вже перевірені не тільки на працездатність, а і на сумісність. Як показує наш досвід, не рідко коли одна комплектуюча частина може некоректно співпрацьовувати з іншою, а то і взагалі не працювати. Також, за бажанням, клієнт може отримати вже персональний комп’ютер з інстальованим програмним забезпеченням, а не витрачати власний час на його пошуки та встановлення. Про всяк випадок, у нас є поширена мережа сервісних центрів, де вам можуть надати кваліфікаційну допомогу. Не слід також забувати про те, що купуючи комп’ютер готовим, ви отримуєте гарантію на всі комплектуючі частини на весь гарантійний термін, а не так що у вас у однієї комплектуючої гарантія рік, у другої півроку і т.д.. Окрім цього ви завжди зможете безпосередньо звернутись до нас з будь-яким питанням за допомогою зворотного зв’язку на сайті, де вам дадуть відповідь навіть на такі питання: "А танчики підуть?".
new_releases
Ігрові комп'ютери
Для тих, хто любить пограти в ігри, ми теж раді допомогти, оскільки ми розуміємо, як складно часом підібрати необхідну конфігурацію комп’ютера, щоб всі ігри літали на максимальних налаштуваннях, щоб це не дорого коштувало, і щоб хоча б рік не міняти відеокарту.
© Eurokommerz 1992 — 2017
ETE — зареєстрований знак для товарів та послуг компанії Eurokommerz